Víte, u koho nakupovat okapy a střechy, abyste byli plně spokojeni?

0
68

Investice do nové střechy, ať už jde o první střechu či náhradu za tu stávající, je vždy výrazná. Proto bychom měli pečlivě zvolit mezi výrobci tak, abychom měli jistotu, že střešní krytina, okapy i všechny ostatní komponenty, s nimiž se na střeše setkáváme, budou vyrobeny z kvalitních materiálů způsobem, jenž zaručuje naprosto vyhovující produkty.

Plechové střechy Satjam

Stálicí na našem trhu, a to již od roku 1995, je společnost Satjam. Koupit si můžete spolehlivé, kvalitní a cenově dostupné plechové střechy Satjam, které vás mile potěší všemi svými vlastnostmi. Jsou lehké, nabízí výběr z mnoha podob, ať už máte rádi klasiku, či hledáte něco moderního a neotřelého. Také můžete volit z mnoha barev, a tak střechu dokonale sladit s fasádou domu, okapy, plotem, nebo vytvořit dokonalý kontrast, na který je radost pohlédnout.

Mimo střech si můžete koupit i okapy SATJAM.

Podle čeho vybírat okapy?

Ať už se jedná o střešní krytinu nebo okapy, vždy je potřeba počítat s tím, že budou vystaveny všem povětrnostním vlivům. Proto je důležité, aby byly okapy buď odolné vůči korozi, nebo ošetřeny tak, aby ke korodování nedocházelo. Volit můžete buď klasický materiál pozink, který je ale časem potřeba natřít. Je nejlevnější, ale s ohledem na náklady v budoucnosti a čas strávený natíráním se nakonec prodraží.

Praktické jsou okapy LINDAB, jež nabízí variantu pozinku s povrchovou úpravou v několika barevných variantách.

Mnohé plechové střešní krytiny i okapy si můžete v reálu prohlédnout, když navštívíte stavebniny Praha v Praze 5, Praze 9 nebo Praze 10. Také vám tady rádi a ochotně poradí erudovaní pracovníci, kteří mají s plechovými střešními krytinami i okapy mnohaleté zkušenosti.

Více informací najdete i na webových stránkách stavinvest.cz.