Čeká vás rekonstrukce nebo zateplení ploché střechy?

0
49

V případě, že zjistíme, že nám plochá střecha zatéká, je potřeba sjednat rychle nápravu. S tou vám může velmi rychle pomoct firma AHF STAVBY s.r.o., která provádí rekonstrukce ploch střechy, ale také se zaměřuje na zateplení střechy.

Rekonstrukce k vaší spokojenosti

AHF STAVBY s.r.o. vám ráda a erudovaně rekonstrukci provede. Rekonstrukce ploché střechy má svá specifika, a je potřeba dodržet přesné postupy s použitím kvalitních materiálů.

Společnost provede osobní prohlídku objektu – jeho technický stav včetně zaměření, navrhne technologii provedení v případě, že stavebník nemá svou projektovou dokumentaci a vyhotoví cenovou nabídku. Tohle vše provede zdarma.

Dále je schopná zajistit vypracování projektové a prováděcí dokumentace včetně autorizace, komunikaci s úřady, vyřízení povolení k realizaci díla, vypracování posudků včetně potřebných sond a práce v terénu, energetický audit, statické výpočty, zajištění geodetických měření…

Rovná střecha musí být do detailů propracovaná a navržená, jen tak bude zajištěna dlouhá životnost celého systému. Tím se firma AHF STAVBY s.r.o. řídí. 

Vzhůru do zapteplení

I v případě zateplení ploché střechy vám ahf.cz pomůže. Účinný systém zateplení, úprava ploché střechy zateplením má dva velké přínosy. Dojde k omezení úniků tepla v zimních měsících, kdy topíme. V návaznosti s tím dojde k výraznému snížení nákladů na vytápění. V létě dovede ochránit interiér před přehříváním. Jednoduše tak získáte lepší komfort v interiéru pod střechou po celý rok. Stálá teplota má pozitivní vliv jak na lidské zdraví, tak na stav celého objektu. Omezí se tím kritická místa se srážlivostí vlhkosti a šíření plísní.

Ať už se jedná o zateplování střech nebo rekonstrukci, firma se snaží vždy pracovat s maximální opatrností, minimalizací hluku, prašnosti. Zajistí odvoz všeho odpadu.