Home Zahrada Jedinečné nápady na nezapomenutelnou zahradní párty

Jedinečné nápady na nezapomenutelnou zahradní párty

0
Jedinečné nápady na nezapomenutelnou zahradní párty

Jedinečnost za barem
Cesta kolem světa na zahradě
Překvapte
Odkazy místo fotek
Milujete veselá setkání s nejbližšími lidmi a ideálně u vás doma? Vaše zahrada bývá bojištěm bujarých oslav? Nebo se připravujete na organizaci oslavy narozenin některého člena vaší rodiny? Máme pro vás několik nápadů, jak může být jakékoli pohoštění a kterýkoli mejdan ve vaší režii nezapomenutelný.

Zahradní párty 4
Jedinečnost za barem

Barevné nápoje mají své ctěné místo na každé zahradní párty, představa koktejlů se u většiny lidí pojí s obrazem bezstarostné zábavy. Potěšte své hosty i vy takovou specialitou, ale ať je opravdu unikátní. Nemusíte být profesionálním barmanem, někdy stačí jen pár minut surfování na internetu.

Úspěch umíte sklidit například s ochucenou vodkou. Ano, takhle to zní velmi jednoduše, pro mnohé asi až příliš divoce. Ale pokud to bude domácí výroba, síla nápoje a jeho příchuť můžete přece vzít do vlastních rukou. Pořiďte kvalitní vodku. Rozdělte ji do menších láhví, následně do každé nasypte bonbóny různých příchutí i barev. Koktejly pořádně protřepejte a odložte je na dlouhý noční spánek. Druhý den je přeceďte (například přes tenkou gázu), láhve s barevnou vodkou vložte do mrazničky a vyjměte je před servírováním. Ozdobte dle vlastních preferencí.

Zahradní párty 5
Cesta kolem světa na zahradě

Tematické žury nejsou tak populární v našich končinách, přitom umí být opravdu efektní. Pokud se s vašimi kamarády často setkáváte na vaší zahradě, na každé jedné oslavě je seberte do jiného koutu světa. Samozřejmě ne doslova.

V první řadě informujte pozvané, která země bude tématem vaší párty, aby se uměli připravit adekvátním oblečením. Domluvte se však společně na tom, zda upřednostňujete kompletní kostýmy nebo jen symbolické komponenty, například baret na francouzskou nebo kovbojský klobouk na americkou párty. Snažte se mít také relevantní ozdobu a nezapomeňte ani na hudební playlist. Následuje sestavování menu. Naštěstí dnes už není žádný problém nakoupit kvalitní potraviny ne zcela typické pro Slovensko, snadno dostupné jsou také exotické pochutiny. Zajděte do asijského bistra pro pár láhví saké a velkou krabici sushi, a máte výborný základ japonské večeře. Pokud vám více chutná Itálie, navštivte stránku Primitivo.cz pro lahodné italské šumivé víno a prohlédněte si také širokou nabídku vynikajících gurmánských pomazánek.

Překvapte

Přichystejte něco nečekaného, ​​nějaké skutečné překvapení. Projevíte tím svoji pohostinnost na vysoké úrovni, to, že vám na své blízké opravdu záleží. No a bude to i zaručeným základem dobré nálady. Nemusí to být nic komplikované. V dobrém počasí by mohl být působivý nějaký nafukovací bazén, v nočních hodinách barevná světýlka nebo dramatické pochodně, stolek se společenskými hrami nebo menší dárek pro každého ve formě sladké dobroty. Může to být něco koupeno, ale pokud bude jednoznačné, že jste do přípravy investovali více času a energie, stoprocentně vyčarujete úsměvy na tváři vašich hostů. Malý zákusek s nápisem pravděpodobně dokážete vyrobit, a pokud nedůvěřujete svým gastronomickým dovednostem, cukrářské potřeby od Cookito.cz vám budou jistě nápomocné. Najdete zde dokonce i maličkosti, které potěší dětské účastníky oslavy.