Home Bydlení I vy můžete mít krásnou předsíň. Pomůže vám funkční, hezké a kvalitní vybavení

I vy můžete mít krásnou předsíň. Pomůže vám funkční, hezké a kvalitní vybavení

0
I vy můžete mít krásnou předsíň. Pomůže vám funkční, hezké a kvalitní vybavení

Předsíní procházíme i několikrát denně. Možná si to ani neuvědomujete, ale právě předsíň může mít velký vliv na to, jak se při opouštění domova, nebo také při návratu z práce či školy cítíme. Když totiž vstoupíte po dlouhém dnu do neutěšené předsíně, na náladě vám to nepřidá. Když je zde naopak pořádek a útulno, rozhodně se vám vstupuje domů lépe a cítíte se příjemně. I proto se vyplatí uzpůsobit si předsíň, vstupní halu nebo chodbu tak, abyste s jejím vzhledem i funkční byli plně spokojeni.

více v článku...

Pořiďte si botník se sedátkem

Už jste viděli praktický botník se sedací plochou nahoře? Kupříkladu velký botník se sedátkem v bílé barvě se hodí do předsíně, ať už je laděna v jakékoli barvě. Má skvělého hodnocení od zákazníků, kteří si jej na signal-nabytek.cz koupili před vámi. Je kvalitně zpracovaný, na pohled velmi hezký a je především praktický. Dovnitř uložíte obuv, bačkory, ale také třeba vybavení, které bráváte ven s dětmi, ať už jde o potřeby na písek, holínky, pláštěnky. Nahoru si pohodlně sednou dvě osoby. Botník je velkým pomocníkem všem, kteří jsou v seniorském věku, mají zdravotní potíže a rádi se u obouvání posadí, nebo pro ty, kteří obouvají malé děti. Teď jej navíc můžete koupit se slevou 50 % a dopravou ZDARMA.

Krásná předsíňová stěna

Jestliže je vaše předsíňová stěna letitá a není už hezká, podívejte se na předsíňové stěny u signal-nabytek.cz. Jsou k dostání se slevou 50 % a dopravou ZDARMA. V menším i větším provedení, se zrcadlem, zástěnou, botníkem, nebo i skříňkou. V barvách, jako oblíbená bílá, přírodní barvy v různých hnědých odstínech i v černé. 

Pokud máte místa skutečně maličko, podívejte se na nástěnné věšáky. Vejdou se i do neužší chodbičky. 

Kompletní nabídku najdete na signal-nabytek.cz.