Home Hobby Svoji herní konzoli můžete využívat i efektivněji

Svoji herní konzoli můžete využívat i efektivněji

0
Svoji herní konzoli můžete využívat i efektivněji

Nové možnosti
Styl = efektivita?
Vhodný dárek
Herní konzole a stylové bydlení se navzájem nijak „nebijí“ ani nevylučují. I styl je totiž podřízen tomu, co máme ve volném čase rádi, a pokud je to zrovna relax při počítačové hře, tak pak není o čem. I design moderních herních konzolí nijak negativně neovlivňuje estetiku bydlení. Co se však dá zlepšit, je to, zda využíváte svoji herní konzoli dostatečně efektivně.

Nové možnosti

U herní konzole umíte objevit nové možnosti, o kterých jste dosud možná ani nevěděli. Jednou z nich je členství PS Plus pro hráče a hráčky, kteří mají doma zakoupené konzole PlayStation. Členstvím PS Plus můžete svoji herní konzoli využít vskutku na maximum a mnohem efektivněji. Součástí PS Plus je online multiplayer, díky kterému si umíte is kamarády zahrát online na dálku. Členové PS Plus získávají každý měsíc dva nové herní hity a obrovské, sto gigabajtové úložiště. Připomínáme, že nové hry jsou dostupné jen na nejnovějších konzolích PS4 a PS5.

Styl = efektivita?

Součástí stylu není jen to, co vidíme navenek a na první pohled. V rámci stylového bydlení si povídáme právě io takových věcech, jakým je ještě efektivnější využití věcí, které doma máte, čili v tomto případě herní konzole. Za určitý poplatek, se kterým se pojí členství v PS Plus, získáváte mnohem více možností a zábavy než dříve. Týká se to zejména zmiňovaného multiplayeru, který je velmi žádaným doplňkem nadšených hráčů počítačových her.