--- reklama ---peníze

Investujte do zahradní pergoly z hliníku a užívejte si jejích spolehlivých funkcí po mnoho let

Zastínění a zastřešení terasy řeší každoročně mnoho z nás. Někdo si zbudoval zcela novou, první terasu, někdo si přeje tu stávající rekonstruovat, někomu zastřešení řadu let chybělo a teď přišla ta správná chvíle na jeho zrealizování. Ať je to u vás tak, nebo tak, skvěle posloužit vám mohou hliníkové pergoly na míru od společnosti Atypy s.r.o. z Řeporyjí.

Proč právě kovové pergoly z hliníku?

Kovové pergoly, jež jsou vyrobeny z hliníku, se pyšní nejen svou dlouhou životností, ale také nevyžadují žádnou údržbu. Vydrží vám skvěle sloužit několik desítek let. Společnost Atypy s.r.o. se specializuje na kovové pergoly se stahovací střechou. Tvoří ji třívrstvý PVC a je odolná proti dešti i silnému větru. Pergoly je možné doplnit o integrované osvětlení či boční clony.

Zahradní pergoly se stahovací střechou jsou vyráběny na míru, mají dlouhou životnost, jsou odolné proti dešti i silnému větru až do 117 km/h. Určitě oceníte i fakt, že vám v zimě nezastíní interiér a je na ně poskytována záruční doba v délce 5 let.

Už jste slyšeli o bioklimatických pergolách?

Bioklimatické pergoly jsou tvořeny otočnými lamelami, které chrání terasu či jinou plochu před sluncem, ale také dovolí skvěle odvětrávat prostor pod pergolou. Za deštivého počasí stačí jednoduše stisknout tlačítko na ovladači a lamely vytvoří nepromokavou střechu. Těsnění je naprosto dokonalé, na terasu se nedostanou žádné kapky vody. Taková pergola má integrovaný odtok vody, což znamená, že za pomoci okapového systému odvádí veškerou vodu do nosných sloupů.

Podívejte se na kompletní nabídku od společnosti Atypy s.r.o. Najdete zde také markýzy na terasu, balkon, na zimní zahradu, boční markýzy a další. Stejně tak se můžete podívat na hodnocení zákazníků a přesvědčit se o kvalitně prováděné práci firmy Atypy s.r.o.

Další články autora

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat