--- reklama ---peníze

Stavební stroje aneb proč se vám vyplatí pořízení spolehlivého dumperu?

Na tuzemských stavbách bylo doposud zvykem, že veškerý materiál byl po staveništi přepravován obyčejnými nákladními auty, což u větších projektů není zrovna efektivní. Nákladní vozidlo konstruované primárně na jízdu po pozemních komunikacích totiž musí splňovat relativně přísné váhové limity, a navíc nedisponuje ani kdovíjak dobrou průchodností terénem. Oproti tomu dumper projede takřka všude, takže se mu ostatní stavební stroje nemohou rovnat.

Který dumper si pořídit?

Pokud se podíváte na současný trh, pak velmi rychle zjistíte, že stavební stroje produkuje relativně velké množství společností. Pro některé z vás by tak mohlo být celkem těžké vybrat si ten nejlepší dumper přesně podle vašich požadavků. Obecně by se ovšem dalo říct, že strojem od renomovaného výrobce chybu neuděláte. Skvělou volbou jsou například dumpery od tradičního evropského výrobce Hydrema, které navíc v posledních měsících prošly významnou modernizací.

Je jeho obsluha složitá?

Někteří z vás by mohli mít možná obavy ze složité obsluhy tak velkého stroje, jímž dumper nepochybně je. Nemusíte se však ničeho bát, protože obsluha projde detailním školením ihned po zakoupení stroje. Jejich obrovskou výhodou je přitom schopnost přepravit obrovské množství nákladu jakýmkoliv terénem, kdy je možné převézt více než 1,5násobek hmotnosti stroje. Kromě toho stroje disponují monitorovacím zařízením pro usnadnění manévrování v úzkém prostoru.

Kolik dumper stojí?

Poslední otázkou, na kterou určitě chcete slyšet odpověď, je pořizovací cena. Pravdou ovšem je, že stanovit přesnou cenu takto sofistikovaného stroje je velmi složité, protože se liší konfigurace jednotlivých kusů. Počítejte ovšem s cenovkou v řádech nízkých milionů korun. Za tuto sumu peněz dostanete špičkový stroj s nejmodernější technikou pod kapotou, který vám bude s minimálními provozními náklady sloužit řadu dlouhých let.

Pořízení dumperu Hydrema se rozhodně vyplatí. Neváhejte se obrátit na specializovaného dodavatele prodávajícího stavební stroje ve špičkové kvalitě.

Další články autora

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat