Home Rady a návody Kočičí škrabadlo si náš kocour zamiloval takřka okamžitě

Kočičí škrabadlo si náš kocour zamiloval takřka okamžitě

0
Kočičí škrabadlo si náš kocour zamiloval takřka okamžitě

Kočičí škrabadlo, které jsem v loni k Vánocům pořídila mému kocourovi Robinovi, si Robin okamžitě zamiloval. Takřka od prvního dne na něm trávil veškerý volný čas a přestal dokonce okupovat naše křeslo, které jsme mu stále zakazovali navštěvovat. Robin je totiž velmi aktivní kocour, který rád prozkoumává nová a nová zákoutí, a především mu pak nedají spát šuplíky s ponožkami a také naše křeslo a pohovka, která již zažila několik jeho invazí. Jsem ráda, že od chvíle, kdy má doma kočičí škrabadlo dal alespoň pokoj a už neničí naše vybavení v domácnosti. Zejména manžel byl z jeho eskapád poměrně dosti nesvůj a snažil se ho alespoň trochu vychovávat, jelikož já ho pouze rozmazluji. 

Kočičí škrábadla plní svůj účel dokonale

Kočičí škrábadla rozhodně plní svůj účel naprosto dokonale. Robin si na škrabadle totiž nejen celý den hraje a dovádí, ale také si na něm brousí své drápky, což je více než nutné a mimo jiné v něm také spí. Každé škrabadlo, které je kromě jiného vyrobeno z kvalitního materiálu a je tak zcela nepostradatelným doplňkem pro chvíle zábavy i odpočinku. Robin se od té doby, kdy toto krásné antracitové škrabadlo máme doma, udržuje ve velmi kvalitní kondici a vůbec nepřibírá. Je evidentní, že mu každodenní pohyb více než prospívá. Robin je tak nyní velmi mrštný a pohyblivý kocour, což konstatoval také můj manžel, který si této evidentní změny u Robina také všimnul. 

V obývacím pokoji tvoří příjemnou dominantu

V obývacím pokoji tvoří kočičí škrabadlo skutečně velmi příjemnou a elegantní dominantu. Vypadá totiž naprosto úžasně. Vůbec tedy nehyzdí prostor, ve kterém se nachází a ba naopak přestavuje poměrně pěkný designový doplněk, který se v pokoji hodí mít. Jelikož na něm Robin také tráví podstatnou část svého dne, je více než jisté, že škrabadlo by se ani nemohlo nacházet v jiné místnosti než právě v obývacím pokoji, kde se každý večer schází naprosto celá naše rodina u televize.