Home Rady a návody Dětské látky Minky jsou nepopsatelně krásné

Dětské látky Minky jsou nepopsatelně krásné

0
Dětské látky Minky jsou nepopsatelně krásné

Dětské látky Minkyjsem objevila čistě náhodou při hledání vhodné látky pro výrobu dětské deky a zavinovačky pro mého novorozeného syna. Tato látka mě nadchla nejen tím, že je vyráběna v překrásných pastelových barvách, ale také svou vysokou třídou kvality. Jedná se totiž o látku, která má atest Oeko-tex Standard 100 ve třídě jedna a je tak vhodná pro děti do tří let věku. Pro novorozená miminka je tak naprosto ideální. Mimo jiné lze bezvadně kombinovat s jinými bavlněnými látkami s potiskem a díky tomu jsem tak mohla synovi vytvořit naprosto parádní ložní soupravu se vším všudy. 

Látka se srdíčky mě zaujala na první pohled

Látka se srdíčky mě zaujala doslova na první pohled. Okamžitě jsem se také zamilovala do překrásné růžové barvy, která byla jako stvořená pro moji malou princeznu Leničku. Na první pohled tak bylo jasné, že z látky vytvořím daleko více věcí, než jsem měla původně v plánu. Dokonce se mi za pomoci mé maminky a jejího šicího stroje podařilo vytvořit Leničce krásný župan, ve kterém vypadá ještě více kouzelně a sladce. Látka má tak mnoho možností využití a já jsem za ni nesmírně vděčná. Lenička sice ještě neumí říct svůj názor či dát najevo své aktuální pocity, ovšem já jako maminka, cítím, že se jí nové ložní povlečení, krásná růžová zavinovačka a župan neuvěřitelně líbí. 

Metráž MINKY 3D srdíčka je dokonalá po všech směrech

Metráž MINKY 3D srdíčkaje naprosto dokonalá po všech směrech. Nejenže krásně vypadá a je velmi příjemná na dotek, ale také je plně funkční. V zimě v našem bytě není zrovna ideální teplota, a tak je nesmírně důležité se v zimě umět u nás doma dobře zahřát. Dcera má tak na sobě téměř celý den svůj krásný župánek z tohoto materiálu a můj muž je naopak zabalen v dece, kterou jsem mu ze zbylého materiálu ušila. Barva je to poslední, co řeší. Je mu v ní příjemně, a to asi tak jako zbytku celé rodiny. Je evidentní, že se jedná o velmi kvalitní látku, která plní svůj účel naprosto dokonale.